Cięcie

laserowe

Usługi profesjonalnego cięcia metali takich, jak aluminium, stal standardowa, czarna i nierdzewna, to istotna część oferty naszej firmy. Dzięki zastosowaniu odpowiednich maszyn możemy zaproponować Klientom skuteczne i precyzyjne cięcie łukiem plazmowym, również w przypadku grubszych blach i elementów.

Cięcie plazmowe – rezultat w mgnieniu oka

Zastosowanie cięcia plazmowego to jedno z najbardziej efektywnych rozwiązań, jakie stosowane są obecnie w przemyśle stalowym, a także przy projektowaniu obiektów, urządzeń i przedmiotów użytkowych, które wykorzystują stal lub aluminium. Nasz firma dysponuje najwyższej klasy przecinarkami precyzyjnymi CNC, co pozwala nam na dostarczanie klientom materiałów o wysokiej wytrzymałości i starannie poprowadzonych krawędziach.

Cięcie plazmowe to idealny wybór dla wszystkich firm, warsztatów i instytucji, którym zależy na szybkości wykonania zlecenia przy jednoczesnym zachowaniu precyzji i braku strat na ciętym materiale. Nasi pracownicy czuwają, by każde zlecenie zostało wykonane w zgodzie ze szczegółowymi wymagania klienta.