Spawanie

 

Znaczenie połączeń spawanych przy budowie konstrukcji stalowych oraz pracy z innymi typami metali jest nie do przecenienia. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, mamy do zaoferowania pełną gamę usług spawalniczych, które wykonujemy przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń.

Spawanie – niezastąpione przy łączeniu metali

Prawidłowo wykonane spawy to trwały i efektywny sposób na łączenie ze sobą metali oraz ich stopów. Znajduje ono zastosowanie zarówno w wielkopowierzchniowych konstrukcjach stalowych, jak i w procesie produkcyjnym małych i średnich warsztatów, a także rzemieślników i hobbystów.

Usługi tego typu, jakie proponujemy Klientom, wykonywane są przez wykwalifikowanych spawaczy, którzy doskonale wiedzą, jak uzyskać solidny spaw, odporny na działanie czynników zewnętrznych. W naszej ofercie znajduje się spawanie przy użyciu sprawdzonych metod i urządzeń, w tym spawanie gazowe, elektrogazowe, elektryczne (m.in. elektrodą otuloną) oraz plazmowe. Doświadczenie, jakie posiadamy na tym polu, umożliwia nam dobranie odpowiedniego typu spawu do opracowywanego materiału.